PROJEKTI I PARTNERSTVA

MEĐUNARODNI ERASMUS + K1 MOBILNOST PROJEKT - PARTNERSTVO S UHSR 2021.-2023. (link za 
FACEBOOK STRANICU i 
INSTAGRAM STRANICU)

 

PROJEKT "HEAD" - AKADEMIJA ZA RAVNATELJE - PARTNERSTVO S FORUMOM ZA SLOBODU ODGOJA

 

PROJEKT "KA-UČ TV" - PARTNERSTVO SA UDRH I TEHNIČKOM ŠKOLOM 2020.

 

PROJEKTI RCK KARLOVAC "KARIJERA I JA" I "STRUKA I TI" - PARTNERSTVO S TEHNIČKOM ŠKOLOM KARLOVAC I OSNIVAČEM 2018.

 

MEĐUNARODNI ETWINNING PROJEKT PROLJEĆE U KARLOVCU - DOMSKI PROJEKT 

 

MEĐUNARODNI ETWINNING PROJEKT KARNEVAL U RIJECI - PARTNERSTVO S UČENIČKIM DOMOVIMA IZ HRVATSKE, SLOVENIJE I MAKEDONIJE

 

MEĐUNARODNI PROJEKT U BUDIMPEŠTI - R. MAĐARSKA - PARTNERSTVO S HRVATSKIM DOMOM U BUDIMPEŠTI I U.D. M. JAMBRIŠAK ZAGREB

 

MEĐUNARODNI ERASMUS + K1 MOBILNOST PROJEKT - PARTNERSTVO S UHSR 2019.-2021.

 

SUDJELOVANJE NAŠIH UČENIKA I ODGAJATELJA NA PROJEKTIMA U ORGANIZACIJI UDRUGA

 

26.5.2023.

Članice naše Učeničke zadruge "Slap" Elena Turkalj i Zorica Karatović sudjelovale su na 35. Županijskoj smotri učeničkih zadruga koja je 26. svibnja održana u Rakovici. Domaćin Smotre bila je Osnovna škola Eugena Kvaternika. Naša Zadruga se predstavila sa zbirkom ukrasno – uporabnih predmeta (tegle za cvijeće) koje su izradili članovi keramičarske sekcije Z. Karatović i G. Tonković te blokićima od recikliranog papira koje je izradila likovna sekcija. Posjetitelji su iskazali velik interes za spomenute unikatne teglice. Ovim putem se zahvaljujemo školi domaćinu na srdačnoj dobrodošlici i gostoprimstvu te kvalitetnoj organizaciji manifestacije.

 

Free Lightbox Gallery